Kratki ochronne – dla bezpieczeństwa Twoich towarów!

Duże inwestycje w dziedzinie handlu detalicznego w ostatnich latach w Polsce i ogromny popyt na grille ochronne sprawiły, że nasza firma jest jednym z pierwszych dostawców grilli, a dzięki jakości i konkurencyjnej cenie osiągnęliśmy zamknięcia mieszkaniowe z to produkt, który oczywiście zapewnia światu spokój i spokojniejszy sen bez potrzeby zatrudniania prywatnego detektywa, który by szukał Twoich towarów. Obecnie dystrybuujemy ponad 40 rodzajów kratek i rolet. Kraty i rolety mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie oprócz wysokich wymagań ochrony i przejrzystości jest ważnym kryterium. Przy pomocy tych kratek i żaluzji można wykonać niezwykle praktyczne i estetyczne zamknięcia, dlatego polecamy je do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, zastosowań logistycznych, powierzchni komercyjnych. Produkujemy także żaluzje antywłamaniowe na świetliki kalenicowe oraz świetliki na dach płaski.

rolety antywłamaniowe śląsk
rolety antywłamaniowe Śląsk

Charakterystyka rolet antywłamaniowych:

 • Kraty i żaluzje w zależności od wagi i wielkości mogą być obsługiwane ręcznie lub przez system automatyki.
 • Wszystkie rodzaje kratek wykonane są z elementów o powierzchni ocynkowanej, ale mogą być również malowane w polu elektrostatycznym.
 • szyna jezdna wykonana ze stali o wymiarach 35 x 25 mm
 • materiał grilla to stal okrągła ø8mm lub rura stalowa ocynkowana ø14mm; lub listwy z blachy stalowej o szerokości 100 mm o powierzchni ocynkowanej;
 • listwy są nawinięte na górnej osi, ciężar siatki jest równoważony przez sprężyny, co ułatwia obsługę.
 • poziome zakrzywione elementy są połączone bransoletkami, które jednocześnie dodają mu siły i mobilności;
 • można je montować przed otworami (oknami lub drzwiami) tam, gdzie potrzebne jest bezpieczeństwo i przejrzystość
 • używany wewnątrz lub na zewnątrz
 • otwieranie i zamykanie odbywa się za pomocą silnika elektromechanicznego ze sterowaniem przyciskiem lub selektorem z kluczem;
 • krata jest zablokowana od środkowej przesłony kraty

MODUS Biuro Detektywistyczne

Piotr Iskierka i Jacek Płonka spółka cywilna

Obszar naszych usług:

Zbrosławice, Ptakowice, Miedary, Wilkowice, Laryszów, Kamieniec, Wieszowa, Zawada, Karchowice, Jaśkowice, Księży Las, Połomia, Rybna, Opatowice, Repty Śląskie, Strzybnica, Pniowiec, Tarnowskie Góry, Bytom, Górniki, Stolarzowice, Sucha Góra, Tworóg, Brynek, Nowa Wieś Tworoska, Hanusek, Boruszowice, Miasteczko Śląskie, Zalew Chechło, Nowe Chechło, Świerklaniec, Orzech, Nakło Śląskie, Radzionków, Łubie, Łubki, Jasiona, Kopienica, Wielowieś, Kotków, Wojska, Szałsza, Przezchlebie, Jaśkowice, Czekanów, Gliwice, Czechowice koło Gliwic, Żerniki, Zabrze, Grzybowice, Łabędy, Świętoszowice, Pyskowice, Dzierżno, Osiedle Mikoszowina, Lubliniec, Kokotek, Pusta Kuźnica

Pomoc prywatnego detektywa w doborze systemów ochrony domu przed złodziejami

Prywatny detektyw może odgrywać kluczową rolę w doborze rolet antywłamaniowych i innych systemów ochrony domu przed złodziejem poprzez dostarczenie wiedzy, analizę zagrożeń oraz rekomendacje odpowiednich rozwiązań. Oto kilka sposobów, w jakie detektyw może pomóc w tym procesie:

 1. Ocena ryzyka i potrzeb: Detektyw może przeprowadzić wstępną analizę bezpieczeństwa domu i zidentyfikować obszary, które są najbardziej narażone na włamanie. Na podstawie tej oceny można określić, jakie systemy ochrony będą najbardziej skuteczne dla danego budynku.
 2. Zalecenia dotyczące systemów ochrony: Na podstawie analizy zagrożeń detektyw może doradzić, jakie konkretne systemy ochrony, takie jak rolety antywłamaniowe, systemy alarmowe, monitoring czy kamery bezpieczeństwa, będą najlepiej dopasowane do potrzeb konkretnego domu. Mogą również doradzić, jakie marki i modele systemów są najlepsze pod względem jakości i wydajności.
 3. Badanie rynku: Detektyw może przebadać dostępne opcje na rynku i wskazać najbardziej zaufanych dostawców i instalatorów systemów ochrony. Będzie to szczególnie przydatne, gdy mieszkańcy nie mają doświadczenia w zakresie wyboru takich rozwiązań.
 4. Śledzenie lokalnych trendów przestępczości: Detektyw może śledzić statystyki lokalnej przestępczości i zidentyfikować wzorce działań złodziei w okolicy. Dzięki temu można lepiej dostosować strategię ochrony do konkretnego zagrożenia.
 5. Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa: W niektórych przypadkach detektyw może przeprowadzić szczegółowy audyt bezpieczeństwa domu, identyfikując potencjalne luki w systemie ochrony, które wymagają zaadresowania.
 6. Rekomendacje dotyczące zachowań: Oprócz systemów ochrony, prywatny detektyw może także dać porady dotyczące odpowiednich zachowań i nawyków, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo domowników. Może to obejmować informowanie o kluczach tylko zaufanym osobom, unikanie publikowania planów podróży w mediach społecznościowych itp.

Współpraca z doświadczonym detektywem może zapewnić mieszkańcom większy spokój i pewność, że ich dom jest dobrze chroniony przed potencjalnymi zagrożeniami. Ważne jest, aby wybrać licencjonowanego i profesjonalnego detektywa z odpowiednim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa domowego.

GRILLE METALOWE Z SOLIDNYMI OSTRZAMI

 • doskonale sprawdzają się w: magazynach, garażach, halach produkcyjnych, myjniach samochodowych, magazynach zbożowych, zakładach chemicznych, warsztatach itp.
 • krata wykonana z bardzo wytrzymałej blachy stalowej
 • możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL –
  wysoka wytrzymałość z upływem czasu –
  służą do zamykania dużych przestrzeni

-grile z nieperforowanymi listwami są uważane za jedne z najbardziej

 • skuteczne systemy antywłamaniowe;

-malowanie odbywa się w polu elektrostatycznym

GRILLE METALOWE Z OSTRZAMI PERFOROWANYMI

 • zapewnić nieprzerwaną wentylację;
  -zabezpiecza wnętrze i utrzymuje optymalną widoczność
  -kraty znajdują zastosowanie w: sklepach, przestrzeniach handlowych, restauracjach itp.
 • są estetyczne i praktyczne
 • stanowią proste i oszczędne rozwiązanie – mogą
  być obsługiwane zarówno elektrycznie jak i ręcznie
rolety antywłamaniowe
rolety antywłamaniowe
 • dywan z litych lub perforowanych listew
 • W szczególności, w niektórych sytuacjach konstrukcyjnych, przepisy przeciwpożarowe narzucone przez straż pożarną wymagają, aby dolna część (w przypadku wykładziny z pełnymi listwami) była wentylowana, tak aby perforowane listwy znalazły się w dolnej części grilla .

GRILLE DZIELONE METALOWE

 • poziomy podział siatki wykonanej z rury stalowej,
 • różnica od pozostałych grillów polega na tym, że ten grill składa się z elementów „C”, wykonanych z rurek
 • płaska powierzchnia nadaje bardziej solidny wygląd.

METALOWE GRILLE DETEKTYWNE

 • materiał grilla to okrągła stalowa lub ocynkowana rura stalowa.
 • poziomo zakrzywione elementy są połączone bransoletkami, które zapewniają im jednocześnie wytrzymałość i mobilność
 • mogą być montowane przed otworami (oknami lub drzwiami), gdzie potrzebne jest bezpieczeństwo i przejrzystość

-używane wewnątrz lub na zewnątrz

Oceń:

Autor: Tomasz Lubicz