Rolety Zewnętrzne Zabrze

Rolety Zewnętrzne Zabrze udekorują Twoje okna we współczesnym stylu, używając rolet LuxBor z Zabrza o różnych rozmiarach i wzorach!
Możesz wybierać spośród wielu modeli, które pasują do każdego stylu lub wystroju domu w Zabrzu.

Montaż Rolet Zewnętrznych w Zabrzu

spec. ds. sprzedaży
tel. 508-089-232
e-mail: [email protected]

przedstawiciel handlowy
tel. 723-893-151
e-mail: [email protected]

41-808 Zabrze

Wykonane z włókien ze specjalnych materiałów rolety LuxBor przepuszczają ciepłe, rozproszone światło, zapewniając onieśmielanie we własnym domu i lepszy sen w nocy. Firma LuxBor zajmuje się także montażem ogrodzeń panelowych na terenie Zabrza.

 • roleta zewnętrzne cena
 • rolet zewnętrzne ceny
 • rolety zewnętrzne cena
 • rolet zewnętrzne cena
 • rolety zewnętrzne ceny
 • roleta antywlamaniowa ceny
 • rolety fasadowe
 • rolety zewnętrzne
 • rolet zewnętrzne
 • rolety zewnętrzna
 • rolety antywłamaniowe
 • roleta antywłamaniowa
 • roleta zewnętrzna
 • rolety podtynkowe

MATERIAŁY PREMIUM

 Mieszanka włókien ze specjalnie zaprojektowanego materiału blokuje większość światła i ciepła ze słońca.

Rolety produkowane w Luxbor dostarczane są z dołączonym, prostym w montażu systemem mocowania, który pozwala szybko i wygodnie regulować natężenie światła wpadającego do wnętrza. Oczywiście na życzenie klienta montujemy wyprodukowane w Zabrzu rolety zewnętrzne.

sprzątanie po remoncie Warszawa

System mocowania rolek jest intuicyjny i montuje się szybko i łatwo w zależności od rodzaju okna na 3 różne sposoby: przez przykręcenie, zawieszenie lub przyklejenie. Dzięki temu system nadaje się do wszystkich typów okien.

Obraz na roletach wykonujemy przy użyciu najnowszej technologii druku i gwarantujemy najwyższą jakość i trwałość naszych produktów.

Rolety Luxbor można stosować w:

Szczegóły techniczne:

 • Nadaje się do wszystkich typów okien
 • Wysokiej jakości druk, odporny na czas
 • System mocowania w zestawie z rolką
 • Dołączona instrukcja instalacji

Możliwość dostosowania estetycznego i technicznego z roletami zewnętrznymi LuxBor Zabrze

Rolety zewnętrzne blokują do 85% światła słonecznego, które może uszkodzić obiekty w pomieszczeniach i przegrzać pomieszczenia znacznie powyżej dopuszczalnej temperatury, szczególnie latem. Dziś istnieją inteligentne rozwiązania tych problemów, a montaż żaluzji zewnętrznych nigdy nie był łatwiejszy. Duża liczba dostępnych modeli sprawia, że ​​żaluzje można dostosować nawet do największych przeszkleń nowoczesnych budynków, a wykończenia w praktycznie dowolnym odcieniu ułatwiają ich integrację i dopasowanie w projektach projektowych dla nowszych lub starszych budynków. Tryb uruchamiania może być ręczny lub automatyczny, w zależności od skali i funkcji aranżowanego budynku.

Estetyka budynków wyposażonych w rolety zewnętrzne

Wybierając swój ulubiony model spośród niezliczonych wariantów i kombinacji dostępnych dla rolet zewnętrznych, nie ma wątpliwości, że ostateczny wygląd będzie nienaganny. Rolety wykonywane są personalizowane, według dokładnych wymiarów, tak aby idealnie pasowały do ​​rodzaju okna, aby umożliwić otwieranie okien oraz uwzględniać orientację budynku względem punktów kardynalnych. Materiały są niezwykle wysokiej jakości, a duża ilość kolorów dostępnych dla każdego modelu gwarantuje powodzenie projektów. Niezależnie od tego, czy wybierzesz żaluzje zewnętrzne metalowe, drewniane, tekstylne czy plastikowe, podkreślą one budynek i elementy dekoracyjne lub same staną się estetycznymi detalami.

Stwórz atmosferę wewnątrz również dzięki roletom zewnętrznym

Można by pomyśleć, że przydatność rolet zewnętrznych jest specyficzna dla lata, ale prawda jest taka, że ​​chronią nie tylko przed silnym słońcem, ale także przed innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Żaluzje zewnętrzne to akcesoria, które oferują funkcjonalność, pozwalają wykorzystać przestrzeń w pożądany sposób, ale także przyczyniają się do spójności koncepcji projektowej, dopełniając całościowy obraz. Dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów możesz zastosować żaluzje zewnętrzne na dowolnym budynku, niezależnie od tego, czy chcesz chronić okna, drzwi, balkony, tarasy, a nawet ściany osłonowe, a kompatybilność można łatwo osiągnąć poprzez kontrastowe, kreatywne kombinacje lub chodzenie na tej samej linii projektowania środowiskowego.

Odświeżenie stylu budynku z roletami zewnętrznymi

Innowacyjny projekt nowych rolet zewnętrznych nie pozostawia żadnego przypadku przypadkowi i łączy w sobie liczne modele i kolory, aby dostosować rozwiązania do każdego projektu. Wysokiej jakości materiały, czy to metal, drewno, plastik czy płótno, są wykończone z myślą o trwałości, a prowadnice i siłowniki są wykonane tak, aby wytrzymały niekorzystne warunki zewnętrzne, a cały zespół został zaprojektowany tak, aby nie niszczał pod wpływem światła słonecznego lub silnego wiatru. Minimalistyczne i luksusowe detale żaluzji można podporządkować każdemu stylowi architektonicznemu, ale mogą też stanowić akcent, jeśli postawimy na intensywne kolory.

Definiowanie i argumentowanie oświetlenia za pomocą rolet zewnętrznych

Aby stworzyć ciekawą grę światła i cienia na elewacji i całkowicie zmienić wizerunek architektoniczny, idealnym rozwiązaniem jest zamontowanie rolet zewnętrznych. Nowoczesne budynki w pełni korzystają z tych akcesoriów, ponieważ można je wkomponować w projekty w taki sposób, aby efekt był jednolity i bardzo spójny. Dzieje się tak za sprawą szerokiej gamy kolorów i wzorów, które pozwalają na perfekcyjne skoordynowanie stolarki lub okładzin elewacyjnych z żaluzjami lub wręcz przeciwnie, wprowadzenie akcentu kolorystycznego w celu zróżnicowania funkcji wnętrza, wygenerowania trasy lub po prostu zapewnienia punkty orientacyjne.

Oceń: