Rolety zewnętrzne to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: poprzez doskonałą izolację, ochronę naszej prywatności i spokój, zapewniając jednocześnie skuteczną „barierę antywłamaniową”.

Rolety LuxBor wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, aby zapewnić najwyższą jakość produktu. Czy to w systemie zlicowanym, nadstawnym czy adaptacyjnym, rolety są zaprojektowane tak, aby poprawić zużycie energii w budynku. Rolety pozwalają znacznie obniżyć koszty ogrzewania zimą, natomiast latem, kiedy świeci słońce i rośnie temperatura na zewnątrz, zapewniają przyjemne uczucie chłodu, dając odpocząć zmęczonym oczom o zmierzchu.

Rolety natynkowe to takie, które możesz zamontować w swoim istniejącym domu. Można je dopasować do tradycyjnych lub współczesnych domów bez większych prac związanych z montażem rolet. Niemniej jednak zapewniają nie tylko dodatkowe bezpieczeństwo, ale także izolację akustyczną i termiczną.

Rolety podtynkowe – ta ekologiczna roleta jest instalowana we wnęce przy użyciu innowacyjnej technologii i bez tworzenia mostków termicznych. Idealny do budownictwa pasywnego i prawie neutralnych energetycznie. Ponadto architekt zachowuje pełną swobodę dzięki szerokiej gamie rozmiarów skrzynek.

Rolety wbudowane – Jeśli budujesz lub remontujesz, rolety wbudowane są idealne do bezproblemowej integracji z Twoim domem. Żaluzje są niewidoczne, gdy są otwarte i elegancko dopasowują się do twojej elewacji, gdy są opuszczone. Wbudowana roleta jest niewidocznie montowana w ścianie szczelinowej, dlatego należy ją uwzględnić w planach już na początku budowy lub procesu wymiany okna.

Rolety zewnętrzneRolety zewnętrzne montowane są do ramy okiennej i montowane w Twoim domu jako całość. Zapewnia to idealne dopasowanie, a pudełko jest starannie wkomponowane w zewnętrzną elewację. Ale prawdziwe korzyści odkryjesz dopiero po instalacji. Rolety do zabudowy są wiatroodporne, co zapewnia maksymalny komfort i izolację. A dzięki nowoczesnemu wzornictwu i solidnej konstrukcji rolety nabudowane doskonale pasują do okien drewnianych, PCV i aluminiowych.

POLECAMY TAKŻE INFORMACJE O NASZYCH ROLETACH:

  • ROLETY ADAPTACYJNE
  • ROLETY PODTYNKOWE
  • ROLETY NADSTAWNE 

Oceń:

Autor: Tomasz Lubicz