W ofercie Firmy znajduje się szeroka gama akcesoriów potrzebnych do produkcji rolet i bram garażowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży profili pozwoliło nam na wypracowanie dobrych relacji z największymi dostawcami, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się szeroką gamą produktów.

Elastyczne i łatwe w użyciu rozwiązania to hasła, które stały się naszą dewizą przy projektowaniu systemów napędów rolkowych. Dlatego dajemy Ci możliwość wyboru odpowiednich metod otwierania/zamykania Twoich rolet:

 1. Sterowanie ręczne (obsługa ręczna) jest obecnie najbardziej poszukiwaną i najbardziej ekonomiczną opcją, ale wymaga większego wysiłku w obsłudze rolet, zwłaszcza gdy mamy ich dużo lub są duże.
rolety zewnętrzne Pyskowice
rolety zewnętrzne Pyskowice

W naszej ofercie znajdują się następujące ręczne systemy napędowe:

 • Urządzenia nawijające (sznur / taśma)
 • Pudełka ze sznurkiem / pasek napędowy
 • korby ręczne,
 • Łuki


Zwijacze ręczne służą głównie do obsługi standardowych, stosunkowo niewielkich rolet.

 1. Siłowniki elektryczne do rolet są rozwiązaniem droższym, ale znacznie wygodniejszym. Posiadają w pełni automatyczne sterowanie, które podnosi i opuszcza kurtynę za pomocą elektrycznego układu napędowego. Elektryczne układy napędowe zapewniają maksymalny komfort obsługi Twoich rolet. Jeśli chodzi o możliwość sterowania, masz do wyboru:
 • Sterowanie centralne – wszystkie rolki obsługiwane w jednym miejscu
 • Sterowanie indywidualne – jedno miejsce / roleta (roleta).
 • Najnowocześniejsza technologia pozwala na zastosowanie timera sterującego, który automatycznie podniesie i opuści rolety i żaluzje o zadanej godzinie.

Nasze systemy napędowe do rolet działają w miejscowościach:

Zbrosławice, Ptakowice, Miedary, Wilkowice, Laryszów, Kamieniec, Wieszowa, Zawada, Karchowice, Jaśkowice, Księży Las, Połomia, Rybna, Opatowice, Repty Śląskie, Strzybnica, Pniowiec, Tarnowskie Góry, Bytom, Górniki, Stolarzowice, Sucha Góra, Tworóg, Brynek, Nowa Wieś Tworoska, Hanusek, Boruszowice, Miasteczko Śląskie, Zalew Chechło, Nowe Chechło, Świerklaniec, Orzech, Nakło Śląskie, Radzionków, Łubie, Łubki, Jasiona, Kopienica, Wielowieś, Kotków, Wojska, Szałsza, Przezchlebie, Jaśkowice, Czekanów, Gliwice, Czechowice koło Gliwic, Żerniki, Zabrze, Grzybowice, Łabędy, Świętoszowice, Pyskowice, Dzierżno, Osiedle Mikoszowina, Lubliniec, Kokotek, Pusta Kuźnica

Ponadto, dając wybór pomiędzy sterowaniem radiowym lub przewodowym, oferujemy całkowicie elastyczne rozwiązania:

 • Sterowanie radiowe (bezprzewodowe) – nie wymaga dodatkowego okablowania, dzięki czemu ściany pozostają nienaruszone; rozwiązanie to można zastosować w dowolnym miejscu w domu, polecenia związane z opuszczaniem, podnoszeniem lub zatrzymywaniem rolet i żaluzji przekazywane są do układu napędowego za pomocą pilota lub nadajnika ściennego. Ten rodzaj sterowania pozwala na praktycznie dowolną konfigurację.
 • Sterowanie przewodowe – możliwość obsługi rolet za pomocą wyłącznika kluczykowego i prostokątnego wyłącznika elektrycznego (wyłączniki mogą być zabezpieczone lub nie). Za pomocą systemów sterowania można skonfigurować wiele indywidualnych rozwiązań.
 • Elektryczne systemy napędowe zapewniają maksymalny komfort obsługi rolet.

Laserowe zdobienie bram i ogrodzeń

Usługa laserowego cięcia, wycinania bram i ogrodzeń to innowacyjne i precyzyjne podejście do projektowania i tworzenia bram oraz ogrodzeń o różnorodnych wzorach i zdobieniach. Wykorzystuje zaawansowaną technologię lasera, która umożliwia wycinanie i grawerowanie na różnych rodzajach materiałów, takich jak stal, aluminium, czy drewno. Poniżej opisuję główne zalety i możliwości tej usługi:

 1. Precyzja i dokładność: Laserowe wycinanie bram i ogrodzeń pozwala na niezwykle dokładne cięcia i grawerowanie. Dzięki temu można osiągnąć wyraźne i wysokiej jakości wzory, co dodaje elegancji i oryginalności projektom.
 2. Indywidualne wzory i zdobienia: Technologia laserowa umożliwia tworzenie niemal dowolnych wzorów i zdobień na powierzchni bram i ogrodzeń. Klienci mają możliwość wyboru gotowych wzorów lub zaprojektowania własnych unikalnych wzorów, co pozwala dostosować produkt do indywidualnych preferencji i stylu architektury.
 3. Zróżnicowanie materiałów: Usługa laserowego wycinania bram i ogrodzeń może być stosowana na różnych materiałach, takich jak stal, aluminium, drewno czy tworzywa sztuczne. To daje szeroki wybór możliwości i pozwala dostosować materiał do konkretnego zastosowania, estetyki i budżetu.
 4. Trwałość i jakość wykonania: Wycinanie laserowe zapewnia wysoką jakość i trwałość produktów, co jest szczególnie ważne w przypadku elementów zewnętrznych, które są narażone na działanie warunków atmosferycznych.
 5. Personalizacja: Usługa ta pozwala na personalizację bram i ogrodzeń poprzez wycięcie logo, inicjałów lub dedykowanych napisów. To doskonały sposób na podkreślenie indywidualności klienta i nadanie elementom zewnętrznym unikalnego charakteru.
 6. Szybkość i efektywność: Laserowe wycinanie jest procesem szybkim i efektywnym, co pozwala na krótki czas realizacji zamówienia, nawet w przypadku skomplikowanych wzorów i zdobień.
 7. Estetyka i wartość dodana: Bramy i ogrodzenia wykonane przy użyciu wycinania laserowego prezentują się wyjątkowo estetycznie i nowocześnie. Wysoka jakość wykonania podnosi wartość nieruchomości, co może wpłynąć korzystnie na wartość rynkową.

Usługa laserowego wycinania bram i ogrodzeń to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących indywidualnych i oryginalnych projektów. Precyzja, personalizacja, trwałość oraz szeroki wybór wzorów i materiałów sprawiają, że takie elementy zewnętrzne wyróżniają się na tle tradycyjnych rozwiązań, przyczyniając się do estetyki i funkcjonalności przestrzeni zewnętrznych.

Oceń:

Autor: Tomasz Lubicz