Ogrodzenia segmentowe , ogrodzenia panelowe to najprostszy sposób na ogrodzenie terenu bez utraty funkcji ochronnej i estetyki ogrodzenia. Spawane ogrodzenia segmentowe są budowane na prefabrykowanych metalowych podporach z wykorzystaniem elementów wzmacniających. Zapięcia pozwalają na regulację sekcji ogrodzenia bez przesuwania podpór. Druty metalowe są ułożone prostopadle do siebie i połączone w miejscu styku metodą zgrzewania punktowego. Panele ogrodzeniowe segmentowe są malowane proszkowo, co nadaje produktowi odporność na korozję. Wszystkie produkty są certyfikowane i produkowane w UE.

Wahania cen paneli ogrodzeniowych z drutu i słupów na rynku są nieznaczne.  Wybór produktu tańszego tylko o 5-10% może spowodować drastyczne różnice w jakości, dlatego ważne jest, aby zwrócić uwagę na poniższe punkty.

  • Czy segmenty ogrodzenia są wykonane z drutu o grubości 5 mm i po pomalowaniu mają rzeczywistą grubość 5,0-5,1 mm (co odpowiada panelom 4 mm)
  • Segmenty drutu, słupy malowane bezpośrednio po wyprodukowaniu w fabryce lub na miejscu bez specjalnej technologii przygotowania
  • Który producent posiada certyfikat zgodności z normami
  • Jaka jest grubość ogrodzenia 3D, panel 2D i słupek ocynkowany
  • Jaki jest komplet elementów złącznych: uszczelki ochronne PCV, powłoka śrubowa itp.
  • Czy bramy i bramy wykonane są w certyfikowanej fabryce, ocynkowane i malowane dopiero po ich całkowitym montażu. Jaki jest zestaw bramek, bramek.
ogrodzenia panelowe Pyskowice Gliwice Ogrodzenia segmentowe, ogrodzenia panelowe
Ogrodzenia Panelowe Montaż Pyskowice Gliwice

Ogrodzenia modułowe Luxbor charakteryzują się niezwykłą trwałością, uniwersalnością, estetyką wykonania oraz bogatą paletą kolorystyczną. Ogrodzenia i bramy wykonujemy pod wymiar i kolor klienta. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości antykorozyjne oblicówka ogrodzeniowa, zwana również bocznicą, jest znacznie lepsza od zwykle ocynkowanych profili blaszanych w kształcie omegi.

Kiedy aluminium oddziałuje z tlenem, tworzy się film utleniający, który zapobiega tworzeniu się żrących ognisk. To właśnie dzięki warstwie utleniającej stop aluminium posiada najwyższe właściwości antykorozyjne.

Ogrodzenia wykonane z kompozytu drewno-tworzywo WPC to doskonała alternatywa dla ogrodzeń drewnianych lub blaszanych. Pomimo tego, że ogrodzenie kompozytowe WPC jest nowością na naszym rynku, kompozyt już sprawdziła się jako optymalne rozwiązanie w trudnych warunkach klimatycznych.

Ogrodzenia kompozytowe stają się coraz bardziej popularne i wyglądają atrakcyjniej. Kompozyt jest odporny na promienie UV, wilgoć, nie gnije, nie rdzewieje, nie łuszczy się. Ten rodzaj ogrodzenia nie wymaga konserwacji – ciągłego malowania, ponieważ materiał WPC zachowuje swój kolor.

Oceń:

Autor: Tomasz Lubicz