Categories: Ogrodzenia

Ogrodzenia segmentowe, ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia segmentowe , ogrodzenia panelowe to najprostszy sposób na ogrodzenie terenu bez utraty funkcji ochronnej i estetyki ogrodzenia. Spawane ogrodzenia segmentowe są budowane na prefabrykowanych metalowych podporach z wykorzystaniem elementów wzmacniających. Zapięcia pozwalają na regulację sekcji ogrodzenia bez przesuwania podpór. Druty metalowe są ułożone prostopadle do siebie i połączone w miejscu styku metodą zgrzewania punktowego. Panele ogrodzeniowe segmentowe są malowane proszkowo, co nadaje produktowi odporność na korozję. Wszystkie produkty są certyfikowane i produkowane w UE.

Wahania cen paneli ogrodzeniowych z drutu i słupów na rynku są nieznaczne.  Wybór produktu tańszego tylko o 5-10% może spowodować drastyczne różnice w jakości, dlatego ważne jest, aby zwrócić uwagę na poniższe punkty.

  • Czy segmenty ogrodzenia są wykonane z drutu o grubości 5 mm i po pomalowaniu mają rzeczywistą grubość 5,0-5,1 mm (co odpowiada panelom 4 mm)
  • Segmenty drutu, słupy malowane bezpośrednio po wyprodukowaniu w fabryce lub na miejscu bez specjalnej technologii przygotowania
  • Który producent posiada certyfikat zgodności z normami
  • Jaka jest grubość ogrodzenia 3D, panel 2D i słupek ocynkowany
  • Jaki jest komplet elementów złącznych: uszczelki ochronne PCV, powłoka śrubowa itp.
  • Czy bramy i bramy wykonane są w certyfikowanej fabryce, ocynkowane i malowane dopiero po ich całkowitym montażu. Jaki jest zestaw bramek, bramek.
Ogrodzenia Panelowe Montaż Pyskowice Gliwice

Ogrodzenia modułowe Luxbor charakteryzują się niezwykłą trwałością, uniwersalnością, estetyką wykonania oraz bogatą paletą kolorystyczną. Ogrodzenia i bramy wykonujemy pod wymiar i kolor klienta. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości antykorozyjne oblicówka ogrodzeniowa, zwana również bocznicą, jest znacznie lepsza od zwykle ocynkowanych profili blaszanych w kształcie omegi.

Kiedy aluminium oddziałuje z tlenem, tworzy się film utleniający, który zapobiega tworzeniu się żrących ognisk. To właśnie dzięki warstwie utleniającej stop aluminium posiada najwyższe właściwości antykorozyjne.

Ogrodzenia wykonane z kompozytu drewno-tworzywo WPC to doskonała alternatywa dla ogrodzeń drewnianych lub blaszanych. Pomimo tego, że ogrodzenie kompozytowe WPC jest nowością na naszym rynku, kompozyt już sprawdziła się jako optymalne rozwiązanie w trudnych warunkach klimatycznych.

Ogrodzenia kompozytowe stają się coraz bardziej popularne i wyglądają atrakcyjniej. Kompozyt jest odporny na promienie UV, wilgoć, nie gnije, nie rdzewieje, nie łuszczy się. Ten rodzaj ogrodzenia nie wymaga konserwacji – ciągłego malowania, ponieważ materiał WPC zachowuje swój kolor.

Oceń:

Autor: Tomasz Lubicz


amon

Share
Published by
amon

Recent Posts

Oczyszczacze wody – rodzaje i zastosowanie

Spis treści:WstępPrzydomowe oczyszczalnie ściekówNeutralizatory kwasówSeparatory koalescencyjneSeparator tłuszczuOsadniki piasku i szlamuRegulatory przepływuZakończenie Wstęp W obliczu rosnących…

2 dni ago

Propozycja Europejskiego Niebieskiego Ładu

Propozycja Europejskiego Niebieskiego Ładu zyskuje na znaczeniu w Unii Europejskiej. W dniu 26 października 2023…

1 miesiąc ago

Co to jest obróbka CNC? Przegląd procesu obróbki CNC

Co to jest obróbka CNC? Przegląd procesu obróbki CNC Komputerowa kontrola numeryczna, znana jako obróbka…

2 miesiące ago

Posiadasz szambo lub przydomową oczyszczalnie ścieków? Masz czas do dnia 30 kwietnia 2024 roku

Coraz więcej władz gminnych na Śląsku apeluje do mieszkańców, którzy posiadają szamba lub przydomowe oczyszczalnie…

2 miesiące ago

Odśnieżanie paneli słonecznych

Jak poprawić efektywność paneli słonecznych zimą? Skuteczna metoda na usuwanie śniegu. Dla właścicieli paneli fotowoltaicznych…

2 miesiące ago

Schody na beton – drewniane schody na beton

W dzisiejszych czasach, choć dostępne są różnorodne nowoczesne materiały, drewniane schody wewnątrz domów wciąż emanują…

3 miesiące ago